Saturday, February 5, 2011

Taksim Meydanı-Su

Bugün çok güzel bir gündü. Cem Canbay'ın Küba fotoğraf sergisini gezdik. Kendisi ile tanıştım ve Küba yolculuğu için öneriler aldım:-)
Taksim parkında bu fotoğrafları çektim.
Pera Cafe de tam tamında 2 saat oturarak keyif yaptık ve bir gezinin alt planını çizdik, tahmin edin artık o gezi nasıl bir gezi olacak. Planını çıkartmak 2 saat alıyorsa ki bu sadece hangi şehirler olmalı konusuydu:-)diğer şeyleri planlamak ne kadar zaman alacak:-) Şaka bir yana zor bölümü atlatıldı, diğer bölümler daha kolay olacak.:-)

Akan suyun arkasında silüet denemeleri yapmak istedim tam istediğim gibi olmadı, biraz teknik öğrenirsem daha iyi olacak:-)4 comments:

İstanbul said...

O geziyi çok merak ediyoruz. Bu arada şaka da olsa bir organizasyon yapsanız hemen koşup gelirim.... Sevgiler

A cup of Caffein said...

@istanbul,
inşallah o geziye gideriz. bu sefer arkadaşlarımızla gideceğiz. İlk defa tur lideri olacağım.:-) bakalım ne olacak:-)
Bir başka organizasyonda mutlaka çağırırım:-)
selamlar
arzu

SADECEOZGUR said...

Arzu olmamışı böyleyse olmuşu nasıl olacaktı merak ettim doğrusu. Bu arada Küba gezisi konusunda oraya gidip gelmiş fotografçı bir arkadaşım var. Küba destek tugayları ile gitmişti. İstersen iletişim bilgilerini e-posta olarak göndereyim.
selamlar,
Özgür

DAMLA - Décalage Horaire said...

Fotograflar bence harika olmus.

Bu yaz benim de bir Kuba planim var. `Az zamanda maksimum yer` planina uygun olarak Kuba'ya iliskin butun kitaplari okuyup, planlarimi yapmaya devam ediyorum.

About

.
 
google-site-verification: google6264df489a134469.html